o mnie

Fotografia ślubna to dla mnie połączenie profesjonalizmu z kobiecym spojrzeniem na emocje, utrwalanie ich, zamykanie w kadrze aparatu, przelewanie na papier…

Świadomie wybrana dziedzina fotografii, czyli fotografia ślubna to mój wybór, wybór sposobu na życie i ale też sposobu życia.. Nie może być inaczej, kiedy widzi się takie emocje jakie w tym wyjątkowym dniu, czyli Dniu Ślubu, towarzyszą Parze Młodej oraz wszystkim którzy są obok nich. Emocje od których atmosfera jest rozgrzana do maksimum, emocje które wyzwalają w ludziach najpiękniejsze uczucia… To chyba największe wyzwanie jakiego podejmuje się fotograf ślubny – uchwycić emocje. Zatrzymać w kadrze uśmiech, łzę spływającą po policzku, spojrzenie pełne uczucia, wzruszenie na twarzy rodziców…

Zdjęcia ślubne to dla mnie prawdziwa pasja, której oddaję się już od kilku lat. Album ślubny to historia Pary dla której zostaje wykonany, to nie tylko kolekcja zdjęć, to udokumentowanie atmosfery tego wyjątkowego dnia.
Jako fotograf ślubny towarzyszę Parom Młodym od przygotowań poprzez ślub kończąc na zabawie weselnej. Staram się w tym czasie, aby moja obecność pozostała niezauważona, aby nie krępowała Pary Młodej oraz ich gości. Wykonanie zdjęć plenerowych najczęściej pozostawiamy sobie na inny termin, tak aby Para Młoda była wypoczęta, spokojna i miała czas tylko dla siebie.

Nieustannie się rozwijając i ucząc od najlepszych stawiam na Wasze zadowolenie. Radość i podziękowania od moich Klientów upewniają mnie, że warto tę moją pasję fotograficzną nadal pielęgnować i rozwijać.

Zapraszam do kontaktu

Telefon:
(+48) 607 526 501

Email:
foto@jolantarylko.pl